Kolagen Natywny

Kolageny Natywne to rodzina produktów kolagenowych najnowszej generacji, jedna z największych sensacji kosmetycznych. Kolagen ten izolowany jest ze skór rybich na molekularnym etapie jego rozwoju, w postaci helis.

To jedyny znany na świecie naturalny zbiór peptydów, które swobodnie penetrują barierę naskórka. Kolagen jest „proteiną młodości”, która stanowi ponad 30% masy białka ludzkiego i aż 70% białek skóry. Wraz z elastyną tworzy w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje jej sprężystość i jędrność, wiąże wodę, substancje lipofilowe i stanowi o kondycji tkanki łącznej czyli w istocie o kondycji całego organizmu. Na etapie molekularnym cechuje go transdermalność - niemożliwa w przypadkach wielkich cząsteczek kolagenów hydrolizowanych oraz niemal identyczna budowa strukturalna jak kolagenu ludzkiego. Kolageny Natywne są produktami anti-age, które w odróżnieniu od tysięcy kremów - nie walczą ze skutkami, lecz uderzają w przyczynę. Główną przyczyną powstawania zmarszczek, jest deficyt kolagenu.

Oprócz niezwykle czystego Kolagenu Natywny Pure mamy w ofercie także pierwszy z serii kolagen wzbogacony o inne substancje aktywne: Kolagen Natywny Gold. Okazało się bowiem, że oprócz całej listy pożądanych cech kolagen ten ma zdolność wiązania innych substancji i transportowania go wgłąb skóry. W ten sposób uzyskujemy preparaty o spotęgowanym działaniu i rewelacyjnych efektach aplikacji.

 

Kolagen Natywny Pure (50 ml)
Cena dla Ciebie: 189,00 PLN
Kolagen Natywny Gold (50 ml)
Cena dla Ciebie: 259,00 PLN
Kolagen Natywny DNA (50 ml)
Cena dla Ciebie: 299,00 PLN

REKOMENDOWANE PRODUKTY COLWAY

Krem DNA na dzień (50 ml)
Cena dla Ciebie: 349,00 PLN
Total for Men
Cena dla Ciebie: 239,00 PLN
Serum do twarzy i ciała (15 ml)
Cena dla Ciebie: 149,00 PLN
Eliksir pod oczy (15 ml)
Cena dla Ciebie: 169,00 PLN

Potrzebujesz pomocy? Masz pytanie? Zapraszamy:

Telefon komórkowy: +48 690-466-773
Komunikator Skype: Bodycollagen
Portal społecznościowy FaceBook: https://www.facebook.com/BodycollagenPolska/