Nutrikosmetyki – najnowszy trend dbania o skórę.

Nutrikosmetyki - suplementy dla skóryCzęsto okazuje się, że powierzchniowe zabiegi kosmetyczne, nie zawsze przynoszą długotrwałe i pożądane efekty pielęgnacyjne. Gdy w Twojej diecie brakuje witamin i minerałów, a Twoja skóra straciła blask i witalność i niewiele się to zmiania nawet pod wpływem kosmetyków i zabiegów, wtedy pomogą Ci nutrikosmetyki – suplementy diety, które posiadają odpowiednio dobrane składniki tak, aby poprawiały od wewnątrz wygląd Twojej skóry, włosów i paznokci.

Jednym z unikalnych na skalę światową suplementów diety i nutrikosmetykiem zarazem jest Colvita firmy Colway. O samych jej wspaniałych właściwościach będzie mowa przy innej okazji, natomiast teraz warto skupić się na znaczeniu słowa "nutrikosmetyk". Słowo to już powoli nie mieści się w zakresie tolerancji biurokracji Unii Europejskiej i w przyszłości bardzo prawdopodobne, że zostanie zakazane w użyciu jak niegdyś słowo „kosmeceutyk”. Jednak warto zaznaczyć, iż od lat istnieją substancje kosmetyczne naskórne, które w skuteczny sposób potrafią leczyć wiele schorzeń, jak i substancje spożywane, a poprawiające od środka wygląd naszej skóry. Tak właśnie działają nutrikosmetyki, czyli preparaty doustne, odżywiające skórę od wewnątrz.

Nauka już wie, że dla wyglądu skóry można uczynić w każdym etapie naszego życia znacznie więcej za pomocą właściwego odżywiania się „od wewnątrz” niż kosmetyką zewnętrzną. Najistotniejszą przyczyną starzenia się skóry jest postępująca degeneracja włókien kolagenu i elastyny. I ta prawda wraca do kosmetologii jak bumerang. Niestety wg stanu obecnej wiedzy, włókien kolagenu i elastyny nie dało się dotychczas, aż tak skutecznie regenerować ani od wewnątrz, ani od zewnątrz. Jednak firma Colway posiadają produkt absolutnie unikalny: żywy, trzeciorzędowy kolagen ze skór rybich, którego liofilizat jest absolutnie profesjonalny w porównaniu do innych form kolagenu oferowanegych w drogeriach czy pokazywanych w reklamach telewizyjnych. Takiego kolagenu nie ma nikt inny i wcale nie boimy się o tym pisać!

Firma Colway wprowadziła do sprzedaży liofilizat tropokolagenu, zamknięty w kapsułce młodości – Colvitę, która skomponowana w tzw. high biotechnologies jest bezdyskusyjnie najlepszym nutrikosmetykiem w skali światowej, a o jego skuteczności krążą legendy. Przekona się o tym każdy, kto po 2-3 miesiącach systematycznej aplikacji dotknie swojej skóry. Zmienia się ona nie do poznania.

    Co zawierają nutrikosmetyki? Wśród tych, które w znaczący sposób potrafią wpływać na wygląd naszej skóry, znajdziemy m.in.:
  • Witaminę A – reguluje proces rogowacenia naskórka
  • Witamina C – wzmacnia naczynia krwionośne, redukuje przebarwienia (niestety, w znacznej większości jest to sztuczny kwas askorbinowy...)
  • Witamina E – łagodzi stany zapalne, zmniejsza suchość skóry
  • Witaminy z grupy B – łagodzą trądzik, usuwają zajady, pomagają przy wypadania włosów, przy nieprawidłowym złuszczaniu się naskórka
  • Substancje neutralizujące wolne rodniki, co za tym idzie spowalniające procesy starzenia.

Colvita zawiera w swoim składzie uniakalny liofilizat tropokolagenu, czyli zbiór aminokwasów pochodzenia kolagenowego w postaci już przetworzonej i mających wyjątkowo silną tendencję do brania udziału w odbudowie tkanek (warto podkreślić, że całego organizmu, nie tylko skóry; działa więc ogólnoustrojowo). Dodatkowo posiada w składzie mikronizowane algi morskie – roślinę uznawaną bezspornie za najzdrowszą na świecie, gdyż jej skład chemiczny jest zbliżony do naszego osocza, przez co dostarczamy naszemu ciału i skórze wszystkich potrzebnych produktów w odpowiedniej proporcji. Colvita jest dodatkowo wzbogacona o witaminę E pozyskiwaną ze stożków wzrostu. Witamina ta od lat uznawana jest za witaminę młodości. Tak unikalna kompozycja tworzy z Colvity prowdziwego Rolls-Royce'a wśród nutrikosmetyków!

Od 2003 roku koncerny kosmetyczne i farmaceutyczne oferują na rynku coraz więcej nutrikosmetyków. Stają się one coraz bardziej popularne, gdyż mogą być bardzo skuteczne, a także wiedzą konsumentów pogłębia się. Wstępne szacunki pokazują, że do 2020 roku obrót nimi osiągnie 10% sektora Wellness, czyli globalnego biznesu zdrowia i młodości. Warto jednak stanowczo to podkreślić - absolutnym unikatem i o właściwościach, które umiejscawiają w najwyższej tego typu klasie jest Colvita firmy Colway. W połączeniu z witaminą C-olway czyni prawdziwe cuda dla naszej skóry i naszego zdrowia w ogóle. Ten kosmetyk jest godny wypróbowania. Nie zawiedziesz się.

 

POTRZEBUJESZ POMOCY? MASZ PYTANIE? ZAPRASZAMY

Telefon komórkowy: +48 690 466773
Komunikator Skype: Bodycollagen
FaceBook: www.facebook.com/BodycollagenPolska

platnosci1
platnosci2
platnosci3
platnosci4
platnosci5
platnosci6
platnosci7
platnosci8
platnosci9
platnosci10