Cellulit - nie taki straszny!

Wygrasz z cellulitem dzięki ColwayCellulit – zwany również skórką pomarańczową – ta prawdziwa "zmora", z którą boje prowadzi - często nieskutecznie - rzesza kobiet. To nagromadzona głęboko w skórze właściwej oraz w tkance łącznej nadmierna ilość tłuszczu i związanych przez niego szkodliwych produktów przemiany materii, toksyn i wody. Na skutek takiego działania powstaje obrzęk, następnie komórki skóry oraz sąsiednie tkanki ulegają degeneracji na skutek ucisku. Proces komórkowej przemiany materii znacznie spowalnia. Skóra zmienia się nie do poznania. Staje się wiotka, pomarszczona, traci elastyczność.

Cellulit często może pojawić się po niezbyt udanych kuracjach odchudzających, zwłaszcza takich, które polegają na głodzeniu się przy jednoczesnym braku regularnej aktywności fizycznej. Z powodu niedoboru pełnowartościowego białka dostarczanego naszym mięśniom, tkanka mięśniowa zanika i tym samym nie zapewnia właściwej przyczepności tkance łącznej. Tkanka łączna bardzo luźno otacza wtedy włókna mięśniowe. Na skutek tego skóra rozluźnia się, a na jej powierzchni pojawiają się szpecące dołki.

Skórkę pomarańczową zaobserwować można na udach, pośladkach, biodrach oraz na piersiach, ramionach i na brzuchu. Jest to problem milionów kobiet na świecie i to nie tylko tych, które walczą z nadwagą, ale również szczupłych z pozoru nie wymagających dbania o swoją figurę. Co ciekawe panowie tylko sporadycznie doświadczają cellulitu. 

Przez wiele lat uważano, że cellulitu w żaden sposób nie da się wyleczyć. Główną jego przyczyną jest przede wszystkim genetyczna podatność, która sprawa, że mamy predyspozycje do odkładania tłuszczu w naszych komórkach. W ostatnich badaniach nad skórką pomarańczową odkryto, iż geny decydują także o tym, czy nasze komórki tłuszczowe mają miej czy więcej receptorów wiążących tłuszcz (w wolnym tłumaczeniu: więcej go spalamy czy więcej zatrzymujemy w organizmie).

Niebagatelny udział w tworzeniu się „pomarańczowej skórki” niewątpliwie mają hormony płciowe. Dlatego najczęściej pojawia się ona w okresie wahania hormonów u kobiet: podczas dojrzewania, ciąży oraz menopauzy. Szczególnie netagywną rolę odgrywa tutaj estrogen. Niektórzy badaczę dostrzegają także powiązanie pojawiania się plagi cellulitu z przyjmowaniem hormonalnych środków antykoncepcyjnych, które stymulują wydzielanie estrogenu. Osłabia on bowiem naczynia krwionośne i włosowate, co może prowadzić do zaburzeń w mikrokrążeniu, a to bardzo sprzyja powstawaniu cellulitu.

Dodatkowo po około 26 roku życia w naszym organizmie możemy zaobserwować coraz słabszy proces wymiany kolagenu starego na ten „nowy”. Zjawisko to wpływa bardzo niekorzystnie na pojawianie się cellulitu. Tkanka łączna traci swoją elastyczność, a wraz z utratą kolagenu, poprawne wydalanie toksyn z organizmu również zostaje zachwiane. Z tego powodu toksyny zaczynają odkładać się w komórkach tłuszczowych, co również przyczynia się do powstawania skórki pomarańczowej.

Na szczęście na rynku pojawił się w końcu produkt, który pozwala skutecznie walczyć z cellulitem - jest nim Kolagen Naturalny lub ostatnio Kolagen Natywny. Kolageny Colway dzięki swoim unikalnym właściwościom, uzupełniają niedobory kolagenu w skórze i pomagają przywrócić jej zdrowy i jędrny wygląd. Dzięki cząsteczkom naturalnego białka kolagenowego, które przenikają przez skórę, elastyczność i jędrność skóry zostaje w znaczny sposób odbudowane. Kolagen poprawia strukturę skóry, co przy wsparciu innymi sposobami i preparatami przynosi fantastyczne efekty pielęgnacyjne.

masaż izometryczny z użyciem kolagenu

Takim najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się skórki pomarańczowej jest masaż izometryczny połączony z technikami łącznotkankowymi i masażu klasycznego. Dodatkowo dzięki zastosowaniu do tego zabiegu Kolagenu Naturalnego Silver, białko zostaje dostarczone w najbardziej potrzebujące części naszego ciała, co przy systematycznym stosowaniu przynosi spektakularne nierzadko efekty. Taki masaż wykonać można również w zaciszu domowym. Wystarczy wymasować skórę w miejscach występowania cellulitu a następnie wklepać Kolagen Naturalny Colway i odczekać 10 min. Aby zwiększyć efekt wchłaniania się produktu, warto owinąć ciało folią.

Serum wyszczuplające ColwayDodatkowo zachęcamy bardzo gorąco do aplikacji i wmasowywaniu po kolagenie Serum Wyszczuplającego Colway. Jest to niezwykle przyjemny i delikatny kosmetyk o zapachu cappucino, ale za to przepełniony wręcz aktywnymi substancjami stymulującymi spalanie tłuszczów. Efekty połaczenia masażu, Kolagenu Naturalnego i Serum Wyszczuplającego są na ogół wyśmienite.

Drogie panie, musicie mieć świadomość, że z cellulitem nie wygramy raz na zawsze tak, by ten temat już nigdy do nas nie powrócił. Prawda jest taka, że nasze osobliwe, genetyczne skłonności do tej „zmory” pozostają. Jednak jest jeszcze druga strona medalu – na szczęście w ofercie Colway te unikalne produkty, które pozwolą nam w końcu skutecznie z nim walczyć i stosować odpowiednią profilaktykę. Sam ruch i dieta mogą nie wystarczyć w walce z wiotką, pomarszczoną skórą. Jednak dzięki zastosowaniu zabiegom z użyciem Kolagenu Silver, można ją znacząco wygładzić, ujędrnić, usunąć toksyny z naszego organizmu. Dzięki temu produktowi, nasza figura stanie się optycznie znacznie smuklejsza. Przy odpowiedniej diecie i treningach, jestem przekonana, że w połączeniu z takim hitem jak Kolagen Natywny lub Naturalny, będziecie bardzo zadowolone i w końcu zapomnicie o dołkach na skórze i wymownych spojrzeniach - przede wszystkim innych kobiet.

 

POTRZEBUJESZ POMOCY? MASZ PYTANIE? ZAPRASZAMY

Telefon komórkowy: +48 690 466773
Komunikator Skype: Bodycollagen
FaceBook: www.facebook.com/BodycollagenPolska

platnosci1
platnosci2
platnosci3
platnosci4
platnosci5
platnosci6
platnosci7
platnosci8
platnosci9
platnosci10