Kolagen Naturalny1

Co to jest Kolagen Naturalny?

Jest to unikatowy na skalę światową bioaktywny żel zawierający uwodniony, niezwykle delikatny kolagen będący jeszcze w fazie rozwojowej potrójnej helisy - nasz polski "eliksir młodości". Jest to jedyny "żywy" (czyli występujący w postaci identycznej z tą, jaka występuje w tkankach żywego organizmu) kolagen, który w skali światowej nie ma sobie równego odpowiednika. Jest pozyskiwany ze skór ryb słodkowodnych i na poziomie trzeciorzędowym identyczny z ludzkim kolagenem, co zapewnia mu wyśmienitą kompatybilność i bioaktywność. Jest obecny na rynku kilkanaście lat i dzięki swoim niezwykłym właściwościom podbija serca dziesiątków tysięcy klientów.

Jak działa Kolagen Naturalny?

Kolagen Naturalny dotyka przyczyn, nie skutków starzenia się skóry. Przyczyną jej starzenia się jest stopniowa utrata z wiekiem kolagenu. Nasz Eliksir jest transdermalny i głęboko odżywia oraz stymuluje skórę do szybszej syntezy kolagenu. Dzięki temu realnie spowalnia efekty starzenia i rozrzedzenia skóry.

Rodzaje Kolagenu Naturalnego.

Ze względu na zawartość pigmentu w skórze ryby, którego niestety nie da się przefiltrować przy zachowaniu stabilności cząsteczek, Kolagen Naturalny dzielimy na 3 odmiany:

Kolagen Naturalny Platinum - najczystszy i najdelikatniejszy - przeznaczony do pielęgnacji twarzy, szyi, dekoltu oraz delikatnych części ciała; pozyskiwany z brzuszków ryb (praktycznie bez barwnika),

Kolagen Naturalny Silver - przeznaczony do pielęgnacji całego ciała; pozyskiwany z boczków ryb,

Kolagen Naturalny Graphite - przeznaczony do pielęgnacji paznokci, włosów i stawów; pozyskiwany z grzbietu ryby, przez to najbardziej zanieczyszczony.

Kolagen Naturalny Platinum
Cena dla Ciebie: 207,00 PLN
Kolagen Naturalny Silver
Cena dla Ciebie: 147,00 PLN
Kolagen Naturalny Graphite
Cena dla Ciebie: 107,00 PLN

REKOMENDOWANE PRODUKTY COLWAY

Odmładzający krem do twarzy (50 ml)
Cena dla Ciebie: 279,00 PLN
Witamina C-olway (100 kaps.)
Cena dla Ciebie: 99,00 PLN
Krem do twarzy (50 ml)
Cena dla Ciebie: 269,00 PLN
Eliksir pod oczy (15 ml)
Cena dla Ciebie: 169,00 PLN

POTRZEBUJESZ POMOCY? MASZ PYTANIE? ZAPRASZAMY

Telefon komórkowy: +48 690 466773
Komunikator Skype: Bodycollagen
FaceBook: www.facebook.com/BodycollagenPolska

platnosci1
platnosci2
platnosci3
platnosci4
platnosci5
platnosci6
platnosci7
platnosci8
platnosci9
platnosci10