Kolagen Naturalny Platinum

platinum_50
Pojemność
Cena dla Ciebie: 207,00 PLN
+

Czym jest?

Kolagen Naturalny Platinum jest najczystszym żelem z serii Kolagen Naturalny i przez to przeznaczonym do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoldu oraz delikatnych części ciała. Likwiduje objawy starzenia się skóry, rozszerzone naczynka, nadmierne rumieńce, trądzik różowaty i pospolity, zaczerwienienia jak również wszelkiego rodzaju zmiany pigmentowe.

Kolagen Naturalny Platinum jest niezwykle wydajny. Na jeden zabieg do całej twarzy i dekoldu zużywa się nie więcej niż 0,3ml, co w praktyce oznacza wielomiesięczną kurację - w zależności od objętości zakupionego flakonu.

Systematyczne stosowanie Kolagenu Naturalnego Platinum:

  • bardzo skutecznie opóźnia proces starzenia się skóry,
  • ujędrnia, uelastycznia i zmniejsza rozszerzone pory,
  • wygładza zmarszczki i blizny,
  • nieinwazyjnie liftingujący skórę twarzy,
  • rewitalizuje cerę dojrzałą,
  • likwiduje objawi starzenia się skóry (plamy posłoneczne, starcze, piegi).

Sposób stosowania:

Żel kolagenowy (ilość "pompek" zależnie od zapotrzebowania skóry) należy nanieść na umytą i wilgotną skórę - najlepiej 2 razy dziennie. Lepsze wchłanianie aktywnych biologicznie peptydów kolagenowych zapewni wklepywanie kolagenu w mokrą skórę oraz systematyczne peelingi. Po wchłonięciu produktu, w praktyce jest to około 10 minut, należy nanieść krem zwykle stosowany na co dzień (tak na noc i jak na dzień).

Uwaga!

Nie należy wklepywać kolagenu po bezpośrednim zmyciu skóry tonikiem zawierającym alkohol, czy innym produktem o odczynie kwaśnym, gdyż to spowoduje „ścięcie się” kolagenu i utratę jego właściwości bioaktywnych. Nie zalecamy także kosmetyków z cynkiem oraz retinolem. Zalecamy używanie kosmetyków Colway na bazie kolagenu, gdyż są one zaprojektowane do potęgowania efektów kuracji Kolagenem Naturalnym.

Skład:

Aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid.

Kolagen Naturalny Platinum jest produktem wolnym od jakichkolwiek barwników i aromatów chemicznych. Jego skład tworzą wyłącznie: czyste białka nieuczulające, woda, naturalne stabilizatory oraz kwas mlekowy.

Jest to preparat zupełnie hypoalergiczny.

Przechowywanie:

Kolagen Naturalny Platinum należy przechowywać w temperaturze pokojowej maksymalnie do 280C.

POTRZEBUJESZ POMOCY? MASZ PYTANIE? ZAPRASZAMY

Telefon komórkowy: +48 690 466773
Komunikator Skype: Bodycollagen
FaceBook: www.facebook.com/BodycollagenPolska

platnosci1
platnosci2
platnosci3
platnosci4
platnosci5
platnosci6
platnosci7
platnosci8
platnosci9
platnosci10