O nas

O nas

Bodycollagen Group od 2009 roku jest oficjalnym dystrybutorem Colway i Colway International. Jesteśmy firmą zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii pod adresem: 

 

Bodycollagen Group
58 Angnes Road
S70 1NH, Barnsley, Wielka Brytania. 

Kolagen jest naszą pasją. Od samego początku działamy także w Polsce starając się dostarczyć pomocy, rady i najwyższego standardu usług naszym klientom. 

 

O Colway. 

Możemy z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Colway powstał dzięki kolagenowi, a dokładniej dzięki wspaniałemu polskiemu wynalazkowi, który umożliwił produkcję jedynej jak dotąd aktywnej biologicznie formuły kolagenu na świecie. Tak jak produkt, dla którego dystrybucji powstał (Colway oznacza skrót angielskich słów "collagen way") Colway od samego początku był firmą wyjątkową. Tak ze względu na unikalny produkt jak i filozofię firmy - produkcja wyjątkowych kosmetyków, o bardzo wysokiej jakości, w rozsądnej cenie zarazem.

Colway od początku powstania odnosi stały i niespotykany w sektorze MLM sukces i rozwój. Dzięki niesamowitym właściwościom Kolagenu Naturalnego (dzięki któremu praktycznie zmonopolizował rynek aktywnych żeli kolagenowych), najnowszemu Atelokolagenowi Colway oraz kosmetyków na jego bazie, ilość stałych klientów nieustannie rośnie. Przekłada się to na poważny sukces finansowy.

Uzyskana dzięki temu stabilna pozycja finansowa i wypracowana renoma, pozwalają firmie finansować badania tzw. wysokich biotechnologii oraz podejmować współpracę z polskimi ośrodkami badawczymi dysponującymi produktami i programami badawczymi, które można nazwać "medical/cosmetological fiction". Firma ma dostęp do unikalnych komponentów, dzięki którym staje się prawdziwą awangardą na rynku kosmetyków i suplementów.

Co dla nas Polsków może być najbardziej ciekawe - Colway opiera się na polskich technologiach i polskiej myśli technicznej, dzięki której skutecznie zdobywa nie tylko rynek polski, ale także zagraniczny. Jest to całkowicie polskie przedsięwzięcie i z dumą możemy powiedzieć, że wręcz z polską duszą. 

O Colway International. 

W kwietniu 2015 r. Colway uruchomił alternatywny system dystrybucji zwany Colway International. Jak nazwa wskazuje skoncentrowany jest na rynki zagranicznego. Opierając się na fenomenalnym kolagenie nowej generacji Kolagenie Natywnym ma ambitny plan zaistnienia na wszystkich rynkach świata.

Colway stał się synonimem jakości i innowacyjności.

Colway oferuje produkty najwyższej jakości w bardzo rozsądnych cenach.
Stwarza także atrakcyjne możliwości zarobkowe, ale o tym szerzej piszemy w dziale Współpraca.

POTRZEBUJESZ POMOCY? MASZ PYTANIE? ZAPRASZAMY

Telefon komórkowy: +48 690 466773
Komunikator Skype: Bodycollagen
FaceBook: www.facebook.com/BodycollagenPolska

platnosci1
platnosci2
platnosci3
platnosci4
platnosci5
platnosci6
platnosci7
platnosci8
platnosci9
platnosci10